Jdi na obsah Jdi na menu
 

Už jste se rozhodli?

Zdravím všechny příznivce mých stránek .

Dlouho jsem nic o andílcích nepsala protože jsem to necítila.

Naučila jsem se od andílků dělat vše tak jak jsem vedená právě cestou Boží, andělskou.

Je to opravdu někdy hodně těžké rozeznat právě kdy co andílci říkají. Rádi se do rozhovoru napojí i ti druzí , ale víra a rozhodnutí je pravé útočiště proti zlu , které nás tolik pokouší.Ještě nevěříte stále, že jsou andělé?Ne nejsou jen ti které nevidíme jsou i zde na tuto  zem seslaní aby nám pomohli najít cestu Boží.

Jedním takovým andělem je naše drahá Marios , která nás učila do dnešního dne najít a jít po Boží cestě a nyní záleží na nás jak dalece jsme pochopili slova která nám psala a učila nás. Jestli je pozdě nyní začít věřit andílkům a Bohu? Ne není pozdě Bůh i andílci jsou tak Milí a hodní, že pořád je ještě čas se obrátit a jít cestou sic úzkou, ale spravedlivou a moudrou.

Dáváme si otázku a kde je ten anděl, který mi má pomoci a já se tu plácám s problémy, Dejme si spíš otázku „Volala jsem andílka na pomoc příjala jsem jeho hlas“?

Jak nám může pomoci když my jsme ho nepustili dál neotevřeli jsme mu dveře. Ono volat někoho a přitom ho nepustit dál se nedá. Chceme pomocnou sílu, sílu lásky naděje, ale kolikrát nepříjmeme. Ano někdy to vypadá nesmyslně, říkáme si to tak nemůže absolutně vyjít, ale věřte andílci ví co dělají a sebepodivnější odpověď je dobrá odpověď pokud je Boží.

Andělé ať pozemští nebo nebeští nám nikdy neublíží.

 Vzkaz od andílků pro Vás kteří váháte neváhejte otevřete savá vrátka a nechte se hýčkat námi anděly.

Já sama jsem poslechla pře víc jak rokem jednoho andělského človíčka a začala jsem plně komunikovat s anděly nebeskými a věřte nebo ne komunikuji s něma ještě víc a víc a vím že nepřestanu protože jsou to kamarádi kteří nikdy nezklamou. Neříkám také mám těžké chvíle, ale dám si otázku kde je chyba. Chyba je vždy v nás našem okolí a to když si uvědomíme pak se dějí věci, které ani nečekáme. Začneme mít rádi i sami sebe což je moc důležité.  

Snad si někdo z Vás vezme s těchto slov , něco a začne uvažovat kdo jsou andělé kdo je Bůh. A to je cíl mích stránek. Ne nutit Vás do víry fanatizmu , ale ukázat vám cestu, kterou já sama jdu a jsem šťastná.

Posílám andílky všem kteří o ně stojí byť jen maličko

 

 Vaše Denisa

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář