Jdi na obsah Jdi na menu
 

Krásný předsilvestrovský den Vám přeji

Krásný předsilvestrovský den Vám přeji

Mojí milí rozhodla jsem se ještě do konce roku Vám napsat pár řádek. Každý víme, že končí rok 2015 a začíná nový rok 2016. Ale udělali jsme za starým rokem tlustou čáru odpuštění propuštění? Obdarovali jsme třeba i jen tak zvířátka lidi, kteří nic nemají. Uvědomili jsme si, co po nás chtěl rok 2015? Kde je láska ta pravá láska? Víte co to je pravá láska? Ti co odpustili propustili to ví, ale ti co neví co je odpuštění jsou zatvrzelí vůči rodině přátelům šéfům neví co je pravá láska úcta k druhému. Máme peníze dary, ale k čemu nám to je když hrabeme jen pro sebe.

Toto vše jsem musela pochopit i já. Sama ještě bojuji s odpuštěním, protože je to dlouhá cesta, ale uvědomila jsem si, když neodpustím minulosti současnosti ale i budoucnosti nikdy mi nebude dobře blaženě. A věřte i po malých krůčcích je mi líp a líp. Už se nezlobím na rodinu přátelé ale ani na ty co mi odešli na druhý břeh, Protože vím, že to tak mělo být, abych na něco přišla. Není náhoda potkaní se s lidmi ale ani s rodiči prarodiči. Přišli nám do cesty, aby nás něčemu naučili. Tím že se pohádám se sestrou bratrem ale i kamarádem zavrhnu svou maminku tím nic nevyřeším, ale naopak si pěkně ublížím.

Také asi před dvěma měsíci jsem se rozhodla dávat byť jen malou částku do jedné společnosti pro nemocné děti. Vedli mě tak andílci a přesto že teď nemám práci vždy se najde koruna, kterou mohu postrádat a já vím, že druhému pomůže. Je to blažený pocit. S láskou a pokorou přijímám, ale také dávám a to je láska štěstí. Pro někoho nepochopitelné. Vždyť peníze bohatství to je vše co potřebuji, ale je to opravdu tak? Co mám z peněz na kterých ležím z bohatství které mám pod pokličkou? To si nikam sebou po odchodu na druhý břeh nevezmu, ale lásku tu ano. Naše dušička bude šťastná.

Co si slíbíme do Nového roku? Nebudu kouřit nebudu pít budu milovat svou ženu muže děti, ale splním to? Vše se dá splnit uvidíte. Ne nikoho nenutím, aby věřili v Boha Andílky a jiné nadpřirozené bytosti protože každý má svůj čas. Já věřím a je mi blaženě. Mám přátele, kteří mě nikdy nezklamou.

Jsou to bytosti, které jsou stále semnou a ukazují mi novou a novou cestu, cestu světla. Třeba přijdu o přátele o někoho z rodiny, ale zase najdu jiné kamarády, kteří jsou mi blízcí. To je cíl lásky a pochopení. Víte plno nemoci si způsobujeme my sami tím že ubližujeme druhým je to nemocná dušička která upozorňuje na to že je něco v nesouladu s Boží vůli

Přeji všem lidem do Roku 2016 hodně štěstí sil a lásky pochopení, ale také zdraví

S láskou Denisa

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář