Jdi na obsah Jdi na menu
 

Andílci a já

Dneska chci něco napsat o mě a andílcích.

Co pro mne znamená učit se s andílky a pracovat s andílky.Andílci mi jsou na blízku v každé situaci . Pomáhají mi když mi není zrovna dobře na srdíčku když se něčím trápím a jsou semnou i když jsem veselá.

Učí mne žít bez mého milovaného muže, který už musel odejít do nebíčka.

Pomáhají mi se vyrovnat s tak pro mne velkou ztrátou.

Kdysi jsem si říkala co může být ještě vyššího jak já sama musím věřit jen sobě Bůh je , ale nemá na mne čas a jiná bytost neexistuje ,Dneska vím že Bůh má na mě čas vždycky když Ho zavolám a andílci jsou semnou stále jen čekají na zavolání.

Jsem šťastná , že jsem měla příležitost si otevřít srdíčko a otevřít oči aby viděla andělskou sílu a pomoc.Všichni máme příležitost otevřít oči a srdce nadpřirozeným bytostem jen my sami musíme chtít.

Dneska vím , že kdybych andílky poslechla už dříve neudělala by tolik hlouposti v životě co jsem udělala a dneska nemusela prosit o odpuštění.Ano myslíme si , že jsme nic tak zlého neudělali ale věřte udělali.Slovo má moc a jen jako děti kolikrát jsme řekli ,, kdyby rodiče nebyli .Ale už nikdo z nás si neuvědomuje , že si ublíží.Že tyto vzdáleně nevinná slova nám můžou zkomplikovat život.Andílci nás na toto , ale upozorní a víme že jsme udělali chybu Můžeme to ještě napravit pokořit se a omluvit se ne jen té osobě co jsme jí řekli byť jen v duchu,ale také poprosit Boha o odpuštění.

 

Všem co chodí na tyto stránky přeji aby poznali andělskou sílu a milost a posílám andílky lásky Denisa

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

PORADIT

(Tomáš leicman, 5. 11. 2012 16:15)

hej dobre a co mam rict kdyz chci od andilka pomoct

Re: PORADIT

(Denisa, 16. 1. 2013 15:47)

jedno zavolat si jakého koli andílka k sobě a zdělit mu vše co tě trápí ,chce to ale opravdovou víru v andílky ne jen povrchní reakci