Jdi na obsah Jdi na menu
 

Láska- co je láska?

 Krásný slunný podzimní den přeji s láskou a pokorou .

Pěkně Vás všechny vítám na mích  stránkách, které s láskou píši pro všechny co hledají a nemůžou najít .

Víte já jsem si celý život myslela, že láska je dva lidé co se našli a milují se.

Není to pravda toto není ta pravá láska, která nám dává sílu a něhu našeho života.

Pravou lásku musíme najít sami v sobě abychom jí mohli rozdávat dál. A v tom nám pomáhají právě naší milovaní andělé a Ježíš Kristus. Vezměte si Ježíše co musel obětovat aby my jsme tady mohli být Z Něj sršela a srší láska. On se obětoval za naše hříchy. Ne to nechci říci že se máte nechat ukřižovat. Jen chci vysvětlit podstatu lásky. Ano když se zamilujeme je to láska ale je to láska kočičí. Po několika letech láska vyprchá a my s manželem jsme jen ze zvyku. Kam se poděla ta hluboká láska prvních dní měsíců co to je za lásku která vyprchá a my jdeme zase tím svým krokem života stereotypem.

Opravdová láska první musí vykvést v nás samotných, abychom mohli rozdávat lásku dál do životů svých dětí partnera a vůbec celému okolí ukázat lásku.

To je potom pravá láska otevřená láska všem a všemu kolem nás. Potom i v partnerských vztazích se teprve může mluvit o opravdové lásce. Kolem nás ale spíš koluje nenávist závist krutost. Pojďme poprosit anděly Ježíše o pomoc najít v sobě lásku a pokoru a poprosit andílky o podporu ne jen lásky ale také něhy a pokory. Tyto tři věci patří k sobě abychom nalezli pravou lásku v sobě a mohli rozdávat lásku druhým. Říkáte si : ,, no jo, ale to mne budou ti ostatní zneužívat“ ne není to tak pokud se naučíte říkat v pokoře NE.

 Příklad: přijde k vám člověk půjčit  peníze vy víte že tento člověk vám je už nikdy nevrátí. Tak ho s úctou odkážete jinam třeba do banky. Jde o to že v lásce nebudete křičet ty jsi mi nevrátil a chceš znova ne  to by bylo ve zlobě nenávisti a vy  budete vzteklí a bez pozitivní energie, ale když tomu dotyčnému s láskou a pokorou řeknete promiň ale už jsem ti půjčil minule dneska už ti nepůjčím protože nechci o obrátíte ho na banku nebo brigádu Vy se budete cítit dobře nepřijdete o svou pozitivní energii ale naopak jí ještě získáte a ten člověk bude zaskočen tím že jste nekřičeli a nebo uměli říci NE a odejde. Láska pravá láska je vidět i pro okolí. Jste usměvaví objímáte se se svým manželem i když nemáte narozeniny objímáte sami sebe s láskou , jdete do přírody a bez ostychu obejmete strom a je vám jedno že na vás koukají lidé vy víte že vás vedou andělé kteří vás milují. A ti vám dávají energii lásky pokory něhy to jsou praví přátelé lásky.

Sama jsem si myslela že láska spočívá jen ve vztahu s druhou osobou, ale není to tak máte manželství násilných mužů žen a tyranů dětí to přeci není láska. Takovou lásku si nikdo z nás nepřeje a ani Ježíš za takovou lásku netrpěl, ale za lásku Boží aby my jsme zde v lásce mohli žít za to trpěl.

Všem přeji plnou náruč pravé lásky pokory a něhy s andělskou pomocí a vedením Vaše Denisa

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Překrásné a hlavňe k zamyšlení

(Blanka, 14. 9. 2014 17:23)

Dobrý nedělní podvčer p. Deniso mocinky moc Vám děkuji za krásné a milé připomenutí poctaty lásky a našeho žití na tomto světě. Amen za Váš článeček. Vaše čtenářka Blanka

Re: Překrásné a hlavňe k zamyšlení

(Denisa, 14. 9. 2014 18:41)

Děkuji Blaničko