Jdi na obsah Jdi na menu
 

Když je šéf tyran

Zdravím všechny co jsou příznivci těchto stránek.

Dneska se pokusím vypsat něco co se v této době děje všude .Jak mě andílci vedli 8 měsíců v práci kde mi nebylo vůbec dobře , ale uvědomila jsem si že jsem musela projít touto zkouškou .

Nastoupila jsem do jedné restaurace jako pomocná kuchařka.Ze začátku se mi v práci líbilo , ale ne dlouho.Po krátké době jsem věděla , že toto andílci vůbec nechtěli a já je opět neuposlechla před varováním nástupu do tohoto podniku. Ne nejsem vyběravá a práce mi nevadí , ale co je moc to je moc.

Šéf jak si nechá říkat byl zlý až hrubý. Zachazí se svými zaměstnanci jako senějakým kusem hadru. Neumí si vážit podstivých zaměstnanců. Měli jsme tam starou babičku a tu dokonce uhodil jen proto že se ji nepovedlo rozdělit bílek od žloudku . Druhý den se tím chlubil jak nejmenovanou paní zpohlavkoval. Nebylo to jen jednou.Museli jsme nádobí mýt v ledové vodě.Vodu jsme si směli napustit ráno a vyměnit až odpoledne při nástupu druhé směny.Ale nádobí se muselo lesknout.Litr jaru nám musel vydržet týden na takové množství nádobí . Kapacita obědů je kolem 200 jídel . Utěrky dvě na bílé nádobí 2 na černé nádobí také na týden.Podmínky opravdu síla.Deně jsem věděla od andílků co mám dělat aby nádobí bylo čisté . Deně jsem věděla že nastane den a já odejdu a věřte díky andělské pomoci síle jsem vydržela 8 měsíců .Kdy jsem opravdu byla už nucená odejít jinak by skončila na psychiatrii.Deně mi andílci ukazovali cestu kterou mám jít aby vydržela .Před 4 dny mi řekli a dost konec. Zlomila jsem si ukazovaček při jednom čištění jeho nesmyslných pokynů a co udělal ? Nešla jsem ani k lékaři jak mě ponížil. Prst mi trochu špatně srostl a tak mu mohu jen děkovat za jeho hrubost.

Šéf jen sprostě ponižuje všechny své zaměstnance a diví se že mu nikdo nevydrží a lidi utíkají . Je zázrakem že má hosty v restauraci protože i na ně je hrubý.

Co jsem tím chtěla říci ? Kdo toto zná a má podobnou situaci Odejděte a nebojte se . Nikdo Vám nemůže ublížit ., ale když zůstanete u tyrana skončíte na pokraji sil v nemocnici a kdo nemá odvahu máme andílky ti nám vždy s láskou a pochopením pomohou .Andílci jsou vždy na naší straně a milují nás nikdy nás neopustí a vždy v každé minutě jsou u nás v nás.

Loučí se pro dnešní den s vámi

Densa a andílci s vámi 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář