Jdi na obsah Jdi na menu
 

Poslechnout či ignorovat

 

Krásný podvečer přeji všem

Dnes mě andílci vedou napsat něco o poslouchání Nadpřirozena.

Dáváme si otázku poslechnout či ignorovat je to jen můj výmysl?

Než opravdu pochopíme podstatu pravdy andělské neposloucháme . Myslíme si je to náš výmysl . Zdá se nám něco .Jsem asi blázen a tak dále.Ale opravdu jsem blázen?

Mnoho z nás nevěřících v nadpřirozeno máme tyto lidi za blázny.Ale jakmile se nám něco děje kam voláme?Není to právě k Bohu kterého jsme ještě před malou chvíli ignorovali?

Neznám člověka který neprosil Boha o pomoc když už opravdu bylo zle.Zaslouží si andílci či Bůh abychom je znali jen v době smutku ?

Myslím že nezaslouží.kdo byl ten kdo nás stvořil?Ano narodili jsme se mamince ,ale první jsme byli stvoření Bohem .Jinak dnes by jsme tu neseděli na této zemi a nemluvili nežili.

Proč se ptám poslouchat či ne andílky ?

Já sama jsem si myslela že mám halucinace když ke mně někdo mluvil a přitom jsem nikoho neviděla .Byla jsem úplně sama doma .

Jednoho dne jsem ale pochopila kdo ke mně mluví ,Byli to právě oni andílci.

Ne jednou mne varovali před nějakou nesnází ne jednou mne chytli za ruku a stáhli z cesty kde by mi bylo hodně špatně.Ne jednou jsem neuposlechla a andílci už nevěděli jak mne upozornit tak museli udělat radikalní řez .Museli mi ač neradi nechat ublížit slovně psychicky i finančně .Jen aby poznala že to co mi říkali bylo varování a já měla poslechnout.

I když se nám zdá že to co nám andílci radí nemůže vyjít nebojte se poslechnout a udělat přesně to co vám radí .Je to vždy správné i když pro nás nepochopitelné.Když pak už nám je dobře zjistíme že to bylo pochopitelné jen tehdy jsme to viděli nemožné.

Proto radím poslouchejte vaše vnitřní já .Hlas který vám je tolik blízký a přesto nikdo u Vás nestojí. Většinou uslyšíte volání svého jména až zbysříte uslyšíte has rozhovoru s vámi.Nebo jindy třeba najednou budete duševně vědět odpověď na Váš problém.Jindy uvidíte něco v čem je odpověď.Vždy se zeptejte je to od Vás andílků či přímo od Ježíše?Vždy dostanete jasnou odpověď.

Odpověď Boží cesty ,která je tak jasné a přitom tak těžce pochopitelná pro nás obyčejný lid.Všichni jsme názoru nevidím nesáhnu,ale věřte andílci jsou mezi námi s námi a v nás .Přeji jen a jen krásné a plné energie dobra dny posledního měsíce prosince 2011 A do roku 2012 všem mím příznivcům i odpůrcům přeji vše to nejlepší a andělskou pomoc .

Vaše Denisa

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

krasne

(Majda, 25. 1. 2016 19:16)

Denis? Jak si to udelala zes je najednou slysela?? :) :*.

Re: krasne

(neni začDenisa, 26. 1. 2016 11:35)

Máji nijak přišlo to samo když opravdu srdcem příjmeš andílky najednou se dějí věci