Jdi na obsah Jdi na menu
 

Nevěří Váš protějšek?

Ahoj mojí milí přátelé.

Dlouho mi trvalo než jsem se rozhodla napsat tyto řádky, ale cítím že je plno z nás co mají své protějšky nevěřící  v nic a nikoho. Ano i já mezi vás patřím .Po třech letech od odchodu  mého Honzíčka mi andílci dali do cesty přítele s kterým nyní žiji . Je , ale nevěříci  , nevěří v nic a nikoho .Prvni jsem se s touto situaci nechtěla smířit , ale nyní vidím že jsem udělala dobře když jsem ho přijala jaký je.

Víte mojí milí i toto nám něco dá .Co mohu ale poradit nenuťte lidi do Vaší víry .Neni ten čas aby jste je přesvěčili .A nucením spíš uškodíte než udělate dobrý skutek .Pro nás nepochopitelné . Andílci mě vedou komunikovat s něma i před mím přítelem nezapírat je , ale na druhou stranu netlačit na pilu.I ti naší nevěřící mají svůj čas pochopit kde mají své místo .Však i my jsme byli jedni z nich .Musel příjít čas abychom pochopili.Také nás nikdo nenutil jdi a bav se s andílky jdi a poslouchej Boha je to náš Otec .Museli jsme sami příjít na to že k nám někdo mluví a není to člověk který stojí vedle nás.

Mě osobně trvalo 3 roky kdy jsem pochopila .Ano už od malička jsem věděla že něco je nadpřirozeného , ale neslyšela jsem nevnímala jsem tak jako ted kdy jsem s Andílky v kontaktu .Trvalo dlouho než jsem pochopila že mne lochtají na krku , že na mne někdo sáhl a přitom nikdo v blízkosti nebyl. Každý máme svůj čas a jsou i tací , že se nikdy neotevřou Bohu , andílkům nebo jakékoli nadpřirozené bytosti .Můj Honzík se otevřel až když si ho Bůh vzal na pár hodin nahoru pak ho ještě pustil na pár dní dolu a pak teprve si ho vzal na pořád .Dnes vím proč to tak bylo Měl nám ještě Honzík sdělit  že Bůh je a andílci jsou s námi v jakékoli situaci .On věděl že já věřím, ale také mi měl říci fakta o kterých jsem nevěděla .Nebo věděla ale ne přímo.

Je to jen pár řádek , které jsem dnes napsala , ale tak to cítím a tak píši.

Mojí drazí loučím se pro dnešek s vámi a věřím že andílci jsou ne jen vedle nás ale i v nás

Posílám andílky a sílu kterou potřebujete

Vaše Denisa

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář