Jdi na obsah Jdi na menu
 

Co mi daly dvě CD, která jsou úžasná

První co Vám musím napsat je to, že CD o kterých budu psát nejsou moje práce, ale úžasné kartářky a automatické kreslířky  Alenky Pastelky.

Proč chci psát o těchto CD ? Protože jsou opravdu mluvená s láskou vedenou Anděly a  Archanděly.

Když jsem kdysi se začala věnovat andílkům nikdy jsem nevěřila tomu, že potřebuji uzdravit čakry a ještě odpustit dokonce sama sobě a celému světu. Divíte se? Ano asi ano protože toto se pochopí v určitém čase. Každý má vyvolený svůj čas, který jsme si sami určili v minulých inkarnacích.

Když jsem se začala učit samovolně vnímat andílky a zajímat se o ezoteriku hledala jsem někoho kdo mi pomůže s učením a dodá odvahu veřejně přiznat své víře. Našla jsem právě v televizi televizní pořad Vědmy radí . Každý den vysílá jiný věštec a v úterý a čtvrtky vysílá pí Alenka Pastelka, která mě moc oslovila a která ani možná neví jak moc mi pomáhá i když se nedovolám nebo ani volat, dává mi energii a sílu. Jednou pí Alenka Pastelka mluvila o její CD ,,Světlo proudí do Vás”.

img_20160315_132814.jpg

Koupila jsem si ho a začala poslouchat zprvu mi toto CD dalo jen to, že jsem poslouchala, ale za pár dní jsem zjistila, že ho ne jen poslouchám ale že mi toto CD něco dává víc Jde o čištění čaker. Dnes už si toto CD pouštím jak jen mohu a věřte i po roce mi dává sílu a vede dál a dál do světla. Letos vyšlo ještě jedno úžasné CD odpuštění. Hned bez váhání jsem si toto CD se synem koupila a opět mí dává to co potřebuji odpustit všem všemu a vše.Ano říkáte si ,,ale co tu plácá za nesmysly mi jsme odpustili” ano i já jsem si to myslela do chvíle kdy jsem se  u tohoto CD upřimně rozbrečela slzy tekly a tekly a já je nemohla zastavit. Bylo to u odpuštění svému tatínkovi. Nikdy jsem nevěděla že ve mě byla na tatínka zloba. Vždy jsem tatínka měla moc ráda a byl mi příkladem. Tím chci říci že plné odpuštění je opravdu silné a trvalé už nevzpomenete na to co vám kdo udělal. Milujete jeho duši i když je to člověk zlý alkoholik. Je jasné že nebudete souhlasit a tím že máte doma alkoholika ale víte že je to jeho volba a tento člověk se nechce změnit sám. Tímto tyto CD doporučuji každému ne nenutím k tomu nemám oprávnění ale doporučuji. Jsou lidé kteří odpuštění nebo čakry nechápou nechtějí chápat světlo své duše.

Pro dnešek se loučím a posílám sílu andílků Vaše Denisa


PS: CD která jsem vyfotila jsou sice moje koupila jsem si je, ale NEJSEM AUTORKA TĚCHTO CD. AUTORKOU JE PÍ ALENKA PASTELKA.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ear-splitting and Stumpy Blood Stress Symptoms

(ABroorseviek, 24. 7. 2018 12:37)

Torsion bras de quelqu'un est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre coeur bat, il pompe le sang par vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-10-mg/