Jdi na obsah Jdi na menu
 

Pozitivní energie

Krásný i  když deštivý den přeji všem příznivcům mých stránek. S láskou a pokorou Vám děkuji za komentáře a vzkazy, dotazy na můj i-mejl.

 

Dneska jsem se rozhodla Vám něco napsat o pozitivní energii v naších životech

Proč máme prosit o pozitivní energii? Proč máme myslet jen a jen pozitivně? V dnešní době? A jde to? Otázky mnoha lidí této doby. Všichni máme za to že dnešní doba nám nic dobrého nemůže dát. Je to opravdu tak? Ano protože si to říkáme ,,nám dnešní doba podráží nohy .“Ano my jsme to vyslovili mi to tak chceme a proto se nám vede tak jak my si přejeme. Lépe řečeno my vyslovujeme naše slova. Naučme se myslet jen a jen pozitivně . My se máme skvěle nám se vše daří , jsme úspěšní .Pak se tak stane protože je to naše touha mít všeho dostatek naše mysl nám říká jak se máme tím se tak máme. My jsme tvůrci svého myšlení svého biti na této zemi v této dimenzi . Však my chceme vše splnit sami sobě ale i vesmíru .Snažme se o to splnit své poselství v tomto životě abychom v tom příštím už měli o úkol  méně .Naše pozitivní energie nám dá o hodně víc než vztekání se nad dnešní dobou politiky a t d .Jsme bytosti poslané na tuto zem změnit situaci dnešní doby . Nechceme v dalších inkarnacích být zlí pomlouvační nebo vypadat jako nestvůry planety. Jak se můžeme sami sobě podívat do očí když posíláme na své známé rodinu kamarády prokletí nenávist závist . Kde je ta naše pozitivní energie. Naučme se žít opravdu jen a jen pozitivně. Mluvme s láskou pokorou a něhou našeho srdce. I nepříteli podejme ruku odpusťme a bude i nám odpuštěno.

 

Víte sama jsem tímto vším musela projít a změny které se začaly dít v mém životě jsou nepopsatelné Všem přeji jen a jen lásku všech směrů .

Vaše Denisa

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář