Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jak naslouchám andílkům

Víte , že andílci i mluví ? Ano je to tak andílci i k nám mluví a je to velmi příjemné . Tedy ze začátku než si zvyknete si myslíte, že jede vlak nebo něco strašně hučí. Je to proto , aby na sebe upozornili.Chtějí Vám něco důležitého říci , ale vy je nevnímáte .,,Vnímejte nás andílky je to důležité“,, prosím jsme zde“.Ale kolikrát neslyšíme a nevnímáme . Musíme si uvědomit   a naučit se naslouchat . Kolikrát už je potom pozdě říkat,, je on někdo ke mně mluvil, ale já nevnímala“ jak to napravit.Ono někdy to napravit jde , ale někdy už plno věcí nejde vzít zpátky a my potom zpytujeme svá svědomí . Co jsem to udělala kde jsem byla když se to stalo.

A právě proto dneska chci psát o tom co dělat abychom slyšeli  andílky nejen když už jde do tuhého ,  ale abychom jím naslouchali i v době klidu a pohody.

Já osobně naslouchám nejraději když jsem sama . Když jsem třeba v posteli a nikdo mě neruší Mluvím s andílky o všem možném i nemožném . A oni odpovídají když uznají že mají něco říci.Někdo andílky slyší tak jako by mluvil s kamarádem, někdo je vnímá vnuknutím a k někomu mluví ve snu.Sen od andílků hodně dlouho nezapomeneme.Máme ho v paměti tak dlouho až pochopíme, že nám andílci tím snem něco chtějí povědět.

Jednou se mi zdál sen a já se každou chvíli k tomu snu vracela až mi  došlo  co v tom snu bylo a co mi chtěli andílci říci.

Proto prosím naslouchejte pořádně kdo k vám mluví co vám kdo říká.Co se také dost často stává je i to, že andílci k vám mluví skrze někoho nebo nějakou knížku kterou zrovna čtete.Já osobně jsem ještě s andílky takto nemluvila, ale vím že to také je pro andílky řešení jak vás upozornit na to co se zrovna děje.

Víte také kdy ráda komunikuji s andílky? Když jdu ven jen tak do přírody a pozoruji stromy ,vnímám zpěv ptáků a koukám jak nám teď na jaře zelená tráva kvetou sněženky. Zkuste se postavit ke stromu a jen tak ho obejmout Uvidíte jak budete najednou lehčí jak najednou problém, který jste zrovna řešili je pryč jednoduše vyřešen.

Zkuste poděkovat stromům jak se zelenají jak pučí.Sehnout se třeba ke sněžence jen tak. Uvidíte jak velkou energii se nabijete.Pozitivní energii také vyřešíte s andílky problém, který si myslíte, že je nevyřešitelný.Vše se dá řešit láskou a pokorou .

Tak snad jsem i dnes Vám milí mojí pověděla co se děje s anděly a s Vámi a oslovila někoho. Mnohokrát děkuji, že tyto řádky čtete a věřte nejsou to má slova, ale slova, která mi diktují andílci.

Vaše Denisa

 

  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

díky

(Klárka, 22. 6. 2015 17:36)

Díky moc teď zkusím naslouchat ANDÍLKŮM.