Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jak jsem spadla na samé dno

 Dneska mojí milí Vám chci napsat jak jsem se se synem dostala na samé dno ne vlastní vinou.

Jak už jsem dříve psala našla jsem si práci vedenou andílky . Byla to práce kde jsme měli i bydlení . Byla to práce kde se mi moc líbilo a byli jsme tam opravdu šťastní.

Ne však na dlouho . Po silvestru přišla sprcha . Vypli elektřinu tím nebyla voda topení nic . Byl hlad nebyly ani peníze za odvedenou práci. Takto jsme žili se synem 6 měsíců kdy už nám opravdu došla trpělivost a řekli jsme dost.

Než jsme , ale definitivně řekli dost zkoušeli jsme odejít na jih Moravy ke známé, ale tam jsme vydrželi jen 7 dní skutečně o hladu a špíně .To co jsme zažili u známé jsme neměli ani ve středisku . Oba jsme velmi onemocněli.

Proč vám to píši ?Nehodí se to sem ?Ale hodí je to pořád o poslušnosti .Kdyby jsem poslechla andílky a šla za jiným bydlením a práci nedopadli by jsme takto .Andílci mi ne jednou ještě před odpojením elektřiny ukázali utíkej pryč .Zaměstnavatel neplatí to co má .Ale já věřila člověku ne bytosti co už dávno ví jak se věci mají.

Proto se muselo stát to co se stalo a my jsme museli poznat jak chutná samé dno . Nejhorší na tom lidském myšlení je to , že mi rádi pomůžeme , ale běda když potřebuji pomoci já to spíš sklidím posměšky . Ale andílci , andílci se nevysmějí pomohou a jsou rádi když jím ukážeme že jím plně důvěřujeme a necháme je jednat .

Proto Vás všechny co věříte v nadpřirozené osůbky poslouchejte jejich hlas a uvidíte , že vše se v dobré obrátí

Věřím , že jsem Vám aspoň trochu ukázala co znamená neuposlechnutí . Bůh neposlal andílky jen tak za námi aby nás vedli. Nebít Boha dnes tu nejsme a nevidíme tu nádheru ,ale i spoušť na této zemi .Nádheru nám dává Boží moc a tu spoušť ?Tu si děláme sami Jen si to nechceme přiznat . Jeden druhému přejeme jen to zlé ,ale už nevidíme co si myslíme se stane nám .

Tímto se dneska s Vámi loučím a věřím , že jsem Vám tím něco řekla

S láskou a vírou posílám andílky

Denisa

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář