Jdi na obsah Jdi na menu
 

Krásný usměvavý den všem mojím příznivcům stránek ale i novým lidičkám.

Ještě jednou pěkný den.

Dneska jsem se po dlouhé době rozhodla napsat o něčem s čím jsem se dlouho nemohla smířit.

Loni mi ze dne na den oslepla má dcera a vlastně stala se ležákem bez vlády. Diagnoza zánět míchy. Ale já jsem se dostala i k něčemu jinému Došla jsem k názoru duchovně přijatou Je to Mé dcery rozhodnutí v minulých inkarnacích.Přesto že už dlouho věřím v andělskou sílu lásku i já jsem byla velmi raněná skutečností nemoci mé dcery. Trvalo mi pomalu rok než jsem pochopila proč toto onemocnění přišlo.

Víte i lidé světla jsou někdy na dně. Jsme v lidské podobě a jak je známo lidé jsou omylní a zranitelní. Trvá to dlouho než pochopíme co je dobré co je nám dáno do vínku.Je to protože než se narodíme něco si určíme proč chceme se narodit do té čí té země toho či onoho úkolu ale když se narodíme zapomeneme proč jsme sem přišli ať jsme sem přišli si splnit karmu čí cokoli jiného.

Ale vrátím se ke své dceři. Jednoho dne mi dcera zavolala že přestává vidět na jedno oko Hned jsem jí řekla Jed k lékaři Tam ji okamžitě poslali do nemocnice a do druhého dne oslepla na jedno oko a za další tři dny oslepla na druhé oko. Ležela bez žádné léčby v jedné nejmenované nemocnici což už jsem nevydržela a začala jsem jednat. během pár dní jí převezli do Pardubické nemocnice a tam téměř okamžitě zahájili léčbu a dcera se začala hýbat, bohužel ale už nevidí a pravdě podobně už neuvidí nikdy tak jak by měla bude to dlouhá cesta k tomu aby mohla vidět aspoň trošičku.. Díky Bohu chodí a hýbe se Má tři dětičky a musí jít dál. Proč vám to vše píši ?

Proto že vám chci říci jak věřit a obrátit se na Boží moc a andělských rukou. Pro mne jako pro matku to bylo hodně těžké strávit, a díky andílkům jsem to pochopila. Vím že to tak má být a děti mé dcery se naučí žít s maminkou která potřebuje pomoci. Dcera naučí žít s hendikepem hodně lidí svou sílou a pokorou. Andílci jí vedou sílou a sebevědomou ženou i se slepotou. Proč nám andílci pomáhají? Jsou láskyplní a pokorní. Každá nemoc k nám přichází z nějakého důvodu. Měli by jsme si uvědomit proč se toto děje co si uvědomit co udělat co splnit co dát. Je to někdy plnění  karmy. Někdy je to dané naší vinou naším chováním jednáním.

Dneska už jsem vyrovnaná a vím co pro mne znamená Boží Světlo. Den ode dne si uvědomuji proč sem andílci přišli a čím nás obdarovávají. Je li Váš čas víte o čem mluvím .Nikdy nikoho nesuďte neobviňujte nezlobte se na lidi kteří vám nerozumí. Nemohou za to nedospěli ještě své výšky duše.

S láskou a pokorou Denisa

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

děkuji

(ladislav, 19. 3. 2016 7:48)

Děkuji za tento članek je to pro nás pozbuzení