Jdi na obsah Jdi na menu
 

Andílci mne učí komunikaci se zesnulými

Zdravím mé milí příznivce stránek.

Dneska Vám chci napsat něco o přípravě úkolu se zesnulými.

Nikdy by nevěřila , že by mohla slyšet duše naších milých a ne jen známých.

Když mi andílci řekli , že budu komunikovat se zesnulými myslela jsem si že to není řeč andílků.Ale časem jsem začala rozumět slovům mého tatínka a dnes denně komunikuji se svým mužem a ne jen to komunikuji s mou hodnou a milou tchýni.

Nikdy jsem jí osobně nepoznala jen z vyprávění mého muže  , který jí miloval a často na ní vzpomínal. Dneska s ní komunikuji a  mohu potvrdit  že je to dušička velmi milá a posílá mi jen a jen pozitivní energii.

Je to dosti těžké komunikovat s duchy, ale  vím ,  že tu jsem pro to určená nebo spíše vybrala jsem si tuto službu už v minulých životech a s pokorou a láskou míním tímto směrem pokračovat .  A  i kdyby to měl být jen jediný vzkaz pro někoho milujícího na této zemi ráda to udělám a vím že je to dobře.

Každý kdo pevně věří v nadpřirozené bytůstky a zajímá se jak nejvíce může ví , že vedení andělské lásky a pokory je největší dar který mohl člověk na této planetě dostat . Každému přeji aby poznal sebemenší dotek andělské ruky a vnímal každý krok andílka.

Loučím se láskou a posílám andělskou energii lásky a pochopení.

Denisa

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

spojení se zesnulým

(Radek, 26. 7. 2019 15:08)

Jak se to tedy dělá?Prý je to i dost nebezpečné?

Pár otázek

(Václav, 14. 2. 2016 21:35)

Dobrý večer, už dlouho si čtu různé blogy o posmrtném životě a dnes jsem objevil vaše stránky. Budou to už 4 roky co mi zemřel tatínek a nikdo v životě mi tolik nechyběl jako on... Chtěl jsem se zeptat či je jen aspoň trochu možné se sním spojit. Už několikrát promluvil k mé matce ve snu, asi nyní budu znít jako blázen ale je tomu tak. Už dříve se mé matce zjevovali mrtví příbuzní a stalo se nám i pár ,,nadpřirozených" událostí. Mému malému bráškovi se zjevil také ve snu říkal mi to v noci s pláčem, že mu tatínek řekl ať poslouchá maminku a je hodný, že musí odejít, měli kněmu obrovský citový vztah. Jen mě tatínek nic neřekl nebo cokoliv.. Atak hledám možnost aspoň se nějak dozvědět pár věcí, například co si myslí o mých rozhodnutích a jestli dělám věci tak jak by chtěl. Než zemřel dal mi křesťanský kříž, který nosím každý den, ale když ho sundám cítím se špatně a kolikrát se stane i něco špatného. Už nyní co píši toto mi tečou slzy, atak vás prosím o radu nevím co dělat a vy jste mi přišla jako opravdu milá Andělská pomoc. Velice děkuji a moc se těším na odpověď. S pozdravem Václav Ištvan.

Re: Pár otázek

(neni začDenisa, 21. 2. 2016 18:59)

Dobrý den Moc se omlouvám že odpovídám až nyní ale jsem více méně nyní v práci než se najde kolegině. Co se týče Vašeho tatínka velmi vás chápu Mě tatínek také po několika letech chybí stejně jako když byl smutný den. Já když chci mluvit s tatínkem rozsvítím si svíčku a skrze plamínek s tatínkem mluvím. Bud mi dá nějaký obrázek nebo mi odpovídá plamínkem ano - ne Chce to ale vše dělat v úplném klidu bez televize hluku ,. Držím palce a věřím že mi napíšete že jste s tatínkem mluvil. Posílám sílu a odvahu

Andílci a zesnulí

(Šárka, 1. 9. 2013 23:50)

Přeji krásný den, máte moc hezké stránky! Já v andílky věřím už dlouho a učím se s nimi komunikovat. Jen jsem nevěděla, že je možné takto komunikoat i se zesnulými. Moje prababička umřela před 10 lety, mě v té době bylo 10 let a pamatuji si jak na mě byla moc hodná, chodívala jsem za ní a povídali jsme si, bohužel jediné co mi po ní zbylo je fotka na které už ani není vidět a já vůbec nevím kam se poděly všechny její a pradědečkovo věci. Moc by mě zajímalo co by mi ted řekla.
Jinak ještě jednou moc krasné stránky ráda si v nich čtu, protože mi dodávají energii:)

Re: Andílci a zesnulí

(Denisa, 9. 9. 2013 19:51)

Dobrý den moc děkuji za dopis který jste mi napsala ,ale jak víte nejsou to má slova ale slova andílků těm patří díky.Jak mluvit se zesnulým?Jde to stejně jako zavolat si andílka ale pozor než se naučíte komunikovat s duši své babičky Někdy je to i dosti nepříjemné Může být zima horko nebo já než jsem si zvykla komunikovat se svými blízkými lekla jsem se když mě pohladili promluvili ke mě nebo sáhli na rameno i když jsem byla opřena o stěnu .Nevěřila jsem .Ale pak je to milé a já ráda povídám jak s andílky tak s tatínkem či mojim mužem.Posílám andílky a přeji aby jste se se svou babičkou setkala.Co se týče ztráty věcí Babička nechtěla aby zde na zemi tyto věci zůstaly .Denisa