Jdi na obsah Jdi na menu
 

Modlitba k Andělům pro štěstí

 Andělé mají i tu moc přivolat k nám štěstí. Ihned a z minuty na minutu. Důležité je  požádat anděly o to. Nebát se otevřeně říci, co chceme a hlavně: dovolit jim to. Bez našeho svolení Andílci do našich životů nemohou zasahovat, i kdyby chtěli sebevíc (vyjma krizových situací a situací, kdy jde o život a náš čas ještě nenastal). Zapalte bílé nebo stříbrné svíčky. Je důležité, aby jste dokázali navodit příjemnou atmosféru pro sebe i Andílky. Zapalte vonnou tyčinku. Pohodlně se posaďte před svíčky, pozorujte jejich plamínky a zklidněte mysl. Snažte se nemyslet na nic, pouze sledujte plamínky, jak se krásně mihotají, jak stojí na místě, jak sem tam zaplápolají…. Vydržte takto tak dlouho, než budete skutečně uvolněni, s čistou myslí.

 

Zavřete oči a řekněte nahlas nebo v duchu:

„Volám svého Anděla Strážného, volám celým svým srdcem i duší svého Ochránce a žádám o pomoc…“ (opakujte klidně vícekrát za sebou, než přistoupíte k dalšímu textu).

„Prosím, ať je od této chvíle v mém životě přítomna energie štěstí v hojné míře. Prosím, ať od tohoto okamžiku jsem v samotném středu energie štěstí, ať mě obklopuje ze všech stran, chrání a pomáhá všude tam, kde já sám/a chci a potřebuji.

Dovoluji, aby se tato čistá energie štěstí stala součástí mého života teď a tady.“

Poděkujte.

 Představujte si, jak se kolem vás rozprostírá zářivě bílé světlo… je krásné a příjemné, sála z něj láska a dobro, představujte si ho jako šál, závoj, který vás zahaluje. Snažte se toto světlo vnímat všude kolem sebe.

 

Myslete na svého Anděla, myslete na něj s láskou a vnímejte své pocity, vychutnávejte si je tak dlouho, jak vy sami budete chtít.

 Nechte poté svíčky zcela dohořet. Nepochybujte o svém přání a berte ho, jako by bylo již splněno.

S boží láskou Denisa

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář