Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jsou andělé vidět?

 Otázka kterou si dáváme všichni.

Plno lidí nevěří v nadpřirozenou moc, ale sami už ne jednou zažili něco  co bylo pro ně nepochopitelné.

Jedeme autem najednou nás něco zastaví. Ptáme se proč se mi zrovna teď porouchalo auto. Pomalu zjistíme závadu tu odstraníme a jede se dál a po pár metrech zjistíme, že by nás zavalil strom který zrovna spadl-Jdeme po ulici a najednou změníme směr. Potom doma v televizi zjistíme že zrovna tam kde by  jsme šli se něco stalo. Kdo nás zachránil? Byli to andělé kteří nejsou vidět ale jsou cítit Dotýkají se nás. Šimrají nás. Mluví s námi aniž my by jsme je vnímali. A to je velká škoda protože kdybychom andělé vnímali nebylo by na světě tolik katastrof.

Jsou ale také andělé zde na zemi na které si můžeme sáhnout .Jsou to andělé co nám pomáhají. Třeba maminka ta to vždy s námi myslí dobře. Ta nám pofouká bolístku. Ale i zde my neposlechneme a na truc jdeme a uděláme pravý opak toho co nám maminka poradila.

Takže máme odpověď jestli si můžeme na anděla sáhnout. Ano na toho pozemského ano, ale na toho duchovního ne a přesto ho. cítíme když chceme. Co je jisté andělé jsou stále s námi a milují nás. Když tyto stránky čtete sami se v nich poznáte. Ne jedna z nás je maminkou a ví co pro ní znamená syn či dcera. Dýchali by jsme za své ratolesti i když už sami mají své rodiny.

To samé jsou andílci duchovní  tí za nás dýchají a jen jedno po nás chtějí Otevřít svá srdíčka a dušičky aby mohli k nám a aby nás mohli vést cestou lásky pochopení. Aby nebylo tolik sebevražd násilí.

Zkuste otevřít dveře srdce a nechat pomaličku vplout andílky.

A s otevřeným srdíčkem i já k vám promlouvám a miluji vás všechny bez rozdílu pleti povahy. Tak nás Bůh stvořil a tak to je správné Milujme se navzájem a bude nám na zemi líp .

Vaše Denisa

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

srdce

(Denča , 15. 3. 2015 8:28)

A jak otevřít své srdce snažím se ale prostě ne. Děkuji.

Re: srdce

(neni začDenisa, 15. 3. 2015 12:32)

Ahoj na vše zapomenout na všechno co tě tíží a opravdu se plně v klidu nikým nerušená se otevřít plně andělům .Třeba tě bude šmrat nos nebo ti bude někdo si hrát s vlasy nebo najednou začne foukat a ty budeš mít zavřená okna to vše dělají andělé . takto dávají najevo že jsou s tebou a u tebe a čekají na tvé příjmuti do svého srdíčka. posílám andílky lásky Denisa

Re: Re: srdce

(Denča , 16. 3. 2015 21:57)

Děkuji