Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jak komunikuji s mojím zesnulým přítelem a tatínkem

Zdravím všechny lidičky.

O čem by vám ráda dneska napsala? O zesnulých kteří nám tolik schází.

Sama prožívám ztrátu mého přítele , který byl a je moc blízký mému srdci.Proto vám chci napsat co se mi přihodilo jednoho dne a co od této doby dělám.

Jako každý člověk této země jsem moc plakala a naříkala Volala do prázdna,Ale opravdu do prázdna? Tak jako andílci nechtějí abychom se trápili tak i naší drazí nechtějí a neradi nás vidí plakat.Divíte se ptáte se co oni mohou vědět jak nám tady na zemi je bez nich.Samozřejmě i já jsem měla tyto myšlenky .Jo ty jsi si odešel a mě jsi tu nechal co si počnu co budu dělat?

Ale najednou někdo řekl ale co povídáš já jsem tu stále s tebou . Stále řeším tvoje problémy s tebou jen ty mě nevidíš.Odešlo jenom moje tělo ale já tu jsem stále s tebou.

Zamyslela jsem se a vzpomněla si na řádky Marios které pravidelně navštěvuji.Je to bytost , která má tady úkol od andílků.Kdo navštívil její stránky chápe.

Uvědomila jsem si že vlastně jen nevidím tělo mého miláčka , ale jeho duše je semnou.No jo ale co dělat tolik si přeji s nim komunikovat , ale nemám právo a moc vyvolat jeho duši co s tím?

Usínala jsem plná myšlenek jak mluvit s Honzíkem ? Ale najednou jsem dostala odpověď každý den zapaluji svíčku u Honzíkova fotečky.Aha tady to je ju já s Honzíkem mluvím skrze svíčku a fotku a když je čas dostanu odpověď stejně tak jako od andílků.Je , z toho nemusím mít strach a je mi dobře . Ne , nezapírám občas steče slzička , ale je to minimum toho co bylo než jsem si uvědomila , že posmrtný život je . Tím všem co truchlí za svými milými radím uvědomte si že vás opustilo tělo ale ne duše Duše je s námi stále a záleží jen na nás jak příjmeme tuto skutečnost.

Jen jedno Vás prosím : Nikdy nevyvolávejte duchy zesnulých tato metoda by vám mohla moc ublížit.Jen pár lidí je pověřeno toto vykonávat bez toho aby jím bylo ublíženo.Nezapomínejme že je i druhá zlá energie která se nás snaží srazit na kolena.

Přeji Vám všem krásný andělský den Denisa

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Komunikovat se zesnulým

(Vašek, 29. 1. 2015 17:05)

Umřel mi tatínek zkoušel jsem ho několikrát vyvolat a pokusit se o komunikaci a nepovedlo se.Když tak nad tím přemýšlím zdravým rozumem už tomu přestávám věřit. 1. Jak by mohl komunikovat když nemá hlasivky2.jak by mohl přemýšlet,když nemá mozek 3.jak by mě mohl slyšet,když nemá uši.A když už by mohl nějakým způsobem vnímat jak se trápím já a mamka určitě by se s náma snažil navázat kontakt :-(

Re: Komunikovat se zesnulým

(neni začDenisa, 29. 1. 2015 19:10)

Víte jde o víru a jak ten dopis čtu tak nevěříte že tatínka duše žije . Proto neslyšíte slova tatínka ale věřte je s vámi i vaší maminkou

Re: Re: Komunikovat se zesnulým

(pozůstalý, 11. 1. 2021 0:03)

Je jednoduché druhé hned ohodnotit tím, že nevěří, když je milovaný nekontaktuje. Vyzní to jako : můžete si za to sami ! Je to hloupá a bezcitná odpověď. Co Vy víte o člověku, kterého hodnotíte ? Plácáte nesmysly o nějaké nevíře a přitom to vše může být úplně jinak. Ani se nesnažíte trochu vysvětlit o co jde.Spíše to vypadá, že o opravdové realitě nemáte ani páru a máte spíše psychickou poruchu.

Re: Re: Komunikovat se zesnulým

(Vašek, 30. 1. 2015 17:23)

Děkuji za odpověd,ale už 2 měsíce se s ním snažím mluvit a párkrát jsem se snažil o vyvolání jeho duše,ale jak říkám bez výsledku.Tak proč mě nebo mamku nekontaktuje on sám :-( Proto tomu přestávám věřit

Re: Re: Re: Komunikovat se zesnulým

(neni začDenisa, 31. 1. 2015 17:16)

on vás i vaší maminku hlídá ale vaše nevíra je zádrhel

Re: Re: Re: Re: Komunikovat se zesnulým

(vašek, 2. 2. 2015 20:55)

Tomu nerozumim. ja v to věřil do te doby co se mi jej nepovedlo vyvolat.Kdyby byla komunikace možná je jedno jestli věřím nebo ne.tak mi v tom připaďe vysvětlete jak by mohla duše komunikovat,kyž nema mozek,uši,hlasivky.Děkuji vám za odpovëd

Re: Re: Re: Re: Re: Komunikovat se zesnulým

(neni začDenisa, 3. 2. 2015 14:13)

vám nemá cenu co vysvětlovat jste silně nevěřící a proto nechápete duše které jsou zde s námi

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Komunikovat se zesnulým

(Vašek, 3. 2. 2015 17:09)

Tak vám moc děkuji že jste mi to tak důkladně vysvětlila abych tomu začal znova věřit